Hakkımızda

2016 yılında kurulan BERRA Oto Hasar Danışmanlığı Ltd Şti olarak sigorta şirketlerine oto hasar branşında eksper mutabakatı sonrası hasarlı aracın onarım aşamalarının denetimini yürüten gelişen türk sigorta ve türk ekonomisine katkı sağlayan araştırmacı , yenilikçi ve çağdaş çalışma şekliyle otomotiv sektörünü çok iyi tanıyan değişime yeniliklere açık denetim sektörünün öncü firmasıdır. Sigorta sektörünün farklı hizmet sahalarında; sadece oto hasarları konusunda faaliyet gösteren bilgi tecrübe ve birikimlerini birleştirerek hasar maliyetlerinin efektif yönetilebilmesi amacı ile oluşturduğu bir ortak girişim şirketidir.

BERRA, 5684 sayılı Sigorta Kanunu ve T.C.Başbakanlık Hazine Müsteşarlığının konu ile ilgili belirlemiş olduğu çerçeve içerisinde; sigorta şirketlerinin hasar maliyetlerini azaltmayı, tazminat ödeme süreçlerini kısaltmayı; hasarlı araçların sürüş güvenliği ve kalite standartları çerçevesinde onarılmasını ve sigortalı mutluluğunun tam olarak sağlanabilmesini hedefler.

Vizyonumuz

Etik Değerler Dışına Çıkmadan Toplam Kaliteden Ödün Vermeksizin Söz Verilen Zamanda İlk Seferde, Doğru ve Eksiksiz Olarak Doğru ve Taahhüt Edilen Araştırmalar İle Sigorta Şirketlerinin Makul Beklentileri Doğrultsun da Taahhüt ettiğimiz prosesleri tamamlamaktır.

Berra Kalite Standartları

BERRA’ nin operasyon personelinin büyük çoğunluğu, sigorta hasarları ve bunların onarımı konusunda tecrübe edinmiş hasarlı araçların sürüş güvenliği ve kalite standartları çerçevesinde, doğru zamanlama ile onarım aşamalarını kontrol ederek herhangi bir aksaklığa mahal vermemeyi ilke edinmiştir.